novinky-Ch.s. psů MARLEN BOHEMIA - bišonek - bichon a poil frise - Ch.s. psů MARLEN BOHEMIA - bišonek - bichon a poil frise

Přejít na obsah

ARCHIV NOVINEK 2017

Všechna štěňátka vrhu J jsou u svých senzačních nových majitelů


Jeremy odešel do nové rodiny k paní Daňkové, Praha 5  -  11.8.2017
Ve stejný den si příjela pro fenku Jollu paní Viščáková z České Třebové.
Fenku Jackie si 12.8. odvezl Josef Mikuš z Vyškova,
pejskek Jerry Lee odjel s paní Šárkou Novotnou do Ždánic
a pro pejska Jeremyho si 2.9. přijel pan Ryšavý z Kutné Hory.  Jeremy bude dělat společnost našemu pejskovi z vrhu E, Ervínovi.
Všem dětičkám přejeme hodně štěstí, zdraví, lásky a radosti v nových rodinách.

Dne 19.6.2017 k ránu porodila naše Vanilka,(Grandšampion Vanity Fair Charnett)

dvě holčičky a tři kluky - vrh J.

         

Otec je Grandšampion Armeanicum Hearthbreaker  aka Geňa, import Norsko, majitelka Ivana Slapničková.

Všechny naše detičky z vrhu I od naší Demči, se rozutekly k novým majitelům

Pejsek Image k Evě Peterkové z Holic, Irgus je v Ústí nad Labem u paní Barbory Hoffmannové, fenka Izzie u Danky Zemánkové z Lánova a konečně pejsek Isco odcestoval až do Švýcarska s paní Irene Jandus. Hodně štěstí vám miláčkové a hodně radostí vaším skvělým páníčkům.

Dne 27.5.2017 v noci se v naší chovatelské stanici narodili

tři krásní kluci a jedna holčička vrh I

Maminkou je Demča, (Demoniaca Bianco Amore), u níž se jedná o její  poslední štěňátka. Hrdým otcem je CH Groomlineś Most Delicious Marabou aka Guma, majitelka Ivana Slapničková.
        
Demoušku děkujeme ti za všechna krásná štěňátka, která jsi v naší CHS přivedla na svět a která dělají svým novým páníčkům jen a jen spoustu radosti a přejeme ti hodně let a zdraví s tvojí lidskou i psí smečkou. A nezapomeň nám dál do všeho " kecat", jak to s oblibou děláš.

Dne 10.3.2017 odešel do nového domova pejsek Charlie Marlen Bohemia. Bude cestovat a tančit se svojí krásnou a skvělou paničkou Jitkou Boháčovou. Hodně štěstí chlapečku.


Dne 10.3.2017 odešel do nového domova k milým manželům Lapkovým Chuck Marlen Bohemia. Bude dělat společnost dalšímu bišonkovi. Hodně štěstí chlapečku.


Dne 8.5.2017 si pro Chrise Marlen Bohemia přiletěli jeho noví páníčci ze Švédska, kam odletí za dva dny. Paní Žáčková s rodinou na něj dlouho čekali a těšili se. Hoodně štěstí chlapečku, poletíš daleko s úžasnou rodinou.

    

23.4.2017 - Mezinárodní výstava psů České Budějovice

rozhodčí Dolejšová Olga
     
Vanilka miluje České Budějovice a České Budějovice mají rády Vanilku, která se předvedla ve tř. šampionů opět s velkou  chutí a získala ocenění výb.1, CAC, CACIB, BOS☺👍 - Vanilka splnila podmínky pro udělení titulu Český Grandšampiion
     

16.4.2017 - Mezinárodní výstava psů Prague Expo Dog

rozhodčí Lavrova Liudmila

Této výstavy se ve třídě šampionů po mateřské přestávce  zúčastnila naše Vanilka, (Vanity Fair Charnett), a potvrdila, že ji výstavy stále baví jako dřív. Do kruhu nastoupila s nadšením sobě vlastním a obdržela známku výb. 1, CAC, res. CACIB.

Krátce po půlnoci 17.1.2017 se v naší chovatelské stanici narodili tři nádherní kluci - vrh CH.

  

Maminka je naše milovaná Fatimka (Follow Me Charnett), otec Geňa (Armeanicum Hearthbreaker), Norsko. Oba rodiče jsou šampioni, oba jsou testováni na patelly a oční choroby s negativním výsledkem.

  

Všichni kluci jsou zatím volní, odběr možný od 19.3.

  


Pokud chcete do "novinek" z předcházejících let, klikněte na

ARCHIV NOVINEK

Návrat na obsah